AİLE DANIŞMANLIK

Konya’da belki de Türkiye’ de cinsel sağlık sorunlarına jinekolog, ürolog, psikolog eşliğinde çözüm arayan tek merkez olabilir. Jinekolog-cinsel terapist-aile danışmanı olarak op.dr. ünzile girişgin vajinismus başta olmak üzere isteksizlik, orgazm bozuklukları, karı/koca arasında beklenti ve uyum sorunlarına,ergen ve çocuk cinselliğine danışmanlık yaparken erken boşalma, sertleşme sorunları ,obezite ve üreme sağlığı sorunları olan erkeklere, ailelere de  ürolog-androlog hekimleri aracılığı ile gerekli seans görüşmeleri ve testleri yapılarak  tedavileri planlanıyor.

Girişgin Aile  Danışmanlık merkezini telefonla arayan kişilere Stajer  Psikolog Neslinur  Girişgin tarafından bilgilendirmeler yapılarak Hekim, psikolog, hukuk danışmanlığına göre seanslar ayarlanıyor. Hekimler gündüzleri hastanelerinde gerekli testleri, ameliyatları yaparken öğle sonu-akşam  ya da hafta sonu cinsel sağlık hizmetlerini yürütüyorlar. Telefon ile görüşme talep eden çok sayıda birey olduğu için 20 dakikalık telefon görüşmeleri ayarlanmış olup özellikle başka şehirden tedavi için gelmek isteyen kişilere sağlık, psikoloji, hukuk sahalarında ilgili kişilerce bilgi veriliyor. Telefon görüşmeleri tedaviyi, ameliyatı, terapiyi gerçekleştirmez ama kişiye ferahlık verir, bilgi verir, gönlü emin şekilde tedaviye başlar.

Girişgin Aile  Danışmanlık  merkezinden  aile, hukuk, cinsel sağlıkla ilgili her türlü ön görüşmeyi gerçekleştirebilirsiniz.  Ücretleri öğrenebilirsiniz. Özellikle  vajinismuslu  çiftlerimiz  ön görüşme alıp tüm ayrıntıları jinekolog  Ünzile Girişginle konuşmalıdırlar.  Son yıllarda cinsel sağlık sorunları artmakta, boşanma ve şiddet vakalarındaki rolü artmakta, kadınlarımız için ciddi sorunları, tehlikeleri de beraberinde getirmektedir.

Girişgin Aile Danışmanlık merkezi kadın, erkek, çocuk aileye ait her türlü sorunun  çözüme ulaştırılması ile kurulmuş tek çatı altında hizmet veren çözüm odaklı çalışan şirkettir. Mahremiyete  titizlikle riayet edilir. Hiçbir hastanın bilgisi bir başkası ile paylaşılmaz.  Sadece teşekkür mektupları,mesajları diğer çiftleri de yüreklendirsin diye sosyal medya hesaplarımızda yer alabilir. Ansiklopedi, kitap, bitkisel çözümler, maketler, yardımcı cinsel materyaller  ile tedaviler planlanır. Başka şehirden arayan kişiler telefon yolu ile en azından ne yapabileceklerine karar verebilirler.

Hekimlerimiz  sosyal medya yolu ile kısa kısa bilgi videoları paylaşıyorlar  ancak kendi hesaplarını bile hizmet aldıkları elemanlar, ajanslar yürütüyorlar.

Gerçekten sorunu olduğuna inanan ve cinsel sahada Anadolu merkezinde çözüm arayan kişiler ve aileler için Hastaneler caddesinde, eczaneler ortasında, ulaşımı çok kolay bir yerde Girişgin Aile Danışmanlık merkezi ile ön görüşmelerinizi, telefonla randevu sisteminden yararlanarak sorularınızı sorup rotanızı belirleyebilirsiniz. www.suced.org sitesinden, you tube drünzilegirişgin kanalından ve suced-konya instagram adresimizden  cinsel sağlık bilgileri ücretsiz olarak verilmektedir.

Ayrıca jinekolog Ünzile Girişgin ‘in cinsel sağlık kitap ve ansiklopedilerine de  0 533 03 171 30 telefon aracılığı ile ya da  site inkimizden satın alabilirsiniz.

Tüm bunların dışında soru ve sorunlarınız için özel yardım almak isteyenler için size özel randevu oluşturulacaktır. İl dışından gelen hastalar için akşam ve hafta sonları için öncelik tanınarak özel randevu ayarlanabilmektedir. Hekimlerimiz Konya dışına çıkmadıkları sürece danışmanlık yapmaktadırlar.

Zaman en değerli hazinedir. Dernek sosyal projeleri, kitap yazmak, aileye vakit ayırmak, hastalara tedavi sunmak ciddi zaman ve emek istiyor.

GİRİŞGİNAİLE DANIŞMANLIK ekibi olarak hepinize sevgilerimizi sunuyoruz.