Psikolog

Meltem Gizem TOPAK

Merhaba, ben Psikolog Meltem Gizem Topak. 2019 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum.  2018 yılında yine aynı üniversitede pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım. Lisans öğrenimim süresince Konya Meram Eğitim Araştırma Hastanesi, Bolu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ve Bolu Orhan Gazi Ortaokulu gibi kurumlarda stajyer psikolog olarak görev yaptım.

Mezuniyetimin ardından “Çocuk Merkezli ve Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi”, “Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri” ve “Çocuk Resimlerini Yorumlama ve Çizim Testleri” gibi konularda eğitimler aldım.

Şu an Girişgin Aile Danışmanlık Merkezi bünyesinde  kaygı bozuklukları, çocuk ve ergen gelişimi ( Alt ıslatma, kaka tutma, davranış bozuklukları, uyum bozukluğu, kardeş kıskançlığı, çocuklarda ayrılık kaygısı, inatlaşma, saldırganlık, öfke nöbetleri, özgüven problemleri, karşı gelme bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, yalan söyleme, küfürlü konuşma, çalma, parmak emme) depresyon, iletişim ve sosyal ilişki sorunları, aile içi iletişim, fobi, yeme bozuklukları, uyku bozuklukları,  anne baba tutumları, çocukluk ve okul çağı sorunları, evlilik ve boşanma süreci gibi bir çok konuda terapi ve buna ek olarak kişilik zeka ve performans testleri uygulamakta, danışanlarımı kabul etmekteyim.